KENDİNİ TANI - 3 D YÖNETİMİ EĞİTİMİ İÇERİK

KENDİNİ TANI - 3 D YÖNETİMİ EĞİTİMİ İÇERİK

EĞİTİM SİZE NE SAĞLAR? Kendini tanıyarak amaç ve hedef belirleyebilmek Yaşam değerlerini keşfetmek Özdeğer -Özgüven ve Özsaygıyı arttırmak Doğru ve hızlı kararlar alabilmek Hayır diyebilmek ve benlik sınırları koruyabilmek İletişim becerilerini geliştirmek Olumlu düşünce, tutum davranışı hayata geçirebilmek Öfke kontrolünü sağlayabilmek..

BAŞARI KOÇLUĞU

  BU PROGRAM ; Öğrencilerin doğru verimli ders çalışma teknikleri ile öğrenme modellerini fark ederek bilinç olarak okul hayatlarını başarılı bir şekilde devam ettirmeleri sağlayan bir eğitimdir. AMAÇ; Okul ve yaşam başarısını yakalayan, kendinin farkında bireylerin gelişimine destek olmaktır. Toplamda 16 ders..

Kişisel Başarı İçin Kendini  Tanı Potansiyelini Keşfet

Kişisel Başarı İçin Kendini Tanı Potansiyelini Keşfet

BİR YERLERE VARMAK İÇİN ÖNCE KENDİNE UĞRAMALI İNSAN. İNSANIN GİDECEĞİ BÜTÜN YOLLAR KENDİNDEN GEÇER… KİŞİSEL BAŞARI KİŞİNİN KENDİNİ TANIMASI İLE GERÇEKLEŞİR. HAYATINIZI FARKLI BİR BAKIŞ AÇISI İLE DEĞERLENDİRMEK VE NASIL MUTLU OLACAĞINIZI BİLMEK İSTER MİSİNİZ? Seminerimize katılarak yaşamınızı yeniden şekillendirebilmen..

Başarılı Olmanın Sırları

Başarılı Olmanın Sırları

BAŞARI TESADÜF DEĞİLDİR. Başarı yaşamdan istediğini almak, hayallerine ulaşmak ve mutlu olmaktır. Hayatında başarıyı tatmış insanların belirli ortak özellikleri ve tutumları vardır. Sizlere bu seminerde ‘’BAŞARILI OLAMANIN SIRLARINI ’’ paylaşacağım. Kendi hayatımda deneyimlediklerimi, yanlışlarım ve doğrul..

Ücretsiz bilgi almanız için sizi arayalım!