access the bars

Access Consciousness™ :
Access Enerji Dönüşümü (Access Energy Transformation) çalışmaları Amerika`da Gary Douglas ve Dr.Dain Heer tarafından geliştirilmiş, yaklaşık 27 yıldır uygulanmakta ve bugün dünyada 178 ülkeye ulaşmıştır.
Access Consciousness™ hayatınızda şimdiye kadar değiştirme imkanına sahip olamadığınız şeyleri değiştirmek için pragmatik araçlar ve prosesler önermektedir.
Bu çalışmaların sayılamayacak faydaları ile hayatınız tamamen kolaylıkla muazzam bir şekle dönüşebilir ve tüm şifaya kapılar açılmaya başlar.
Access BARS™ :
Access Consciousness™ sisteminin içindeki başlangıç çalışması Access BARS™ tır.
Yaşamımızda anlam yüklediğimiz, önem verdiğimiz duygularımız, düşüncelerimiz, hislerimiz, inançlarımız, kararlarımız beynimizde depolanarak, bir elektrik yükü oluştururlar. Bu elektrik yükü başımızda yer alan (zaman, umut, farkındalık, yaratıcılık, güç, kontrol, şifa, yaşlanma, cinsellik, para vb) 32 adet enerji noktasında birikir. BARS seansında bu noktalara parmak uçları ile yumuşakça dokunularak o noktalardaki enerji aktive edilerek, düşüncenin elektriksel bileşeni boşaltılır.
Barlarınızı çalıştırdığınız zaman beyin dalgaları yavaşlar, geçmişten gelen davranış kalıplarına, inanç sistemlerine ve bakış açılarına erişim sağlanır. Hayatınızda daha fazla var olmaya başlarsınız ve geçmiş aynı şekilde geleceğe yansıtma yapmaz. Barlarınızı çalıştırarak, gelecek olasılıkların olabilirlikleri değişebilir.
BARS, yaşamınızın tüm alanlarında değişimi kolaylaştırmak için kullanılabilir. Daha fazla bilinç ile işlev yapmaya gönüllü olduğunuz zaman, tüm şifaya kapıları açmaya başlarsınız. Bilim bize, hücrelerin düşüncelerle, hislerle ve duygularla etkilendiği zaman ki bu hastalığın ilk adımıdır, hücrelerinizin şeklinin daha fazla eliptik olduğunu anlatıyor. Barlarınızı çalıştırdığınız zaman, bu, hücrelerinizdeki bu etkinin kilidini açar, hücrelerin daha fazla küresel olan şekillerine geri dönmelerini sağlar, bu da bedende daha fazla rahatlık ve kolaylık getirir.
EN İYİ SONUÇ; hayatınız tamamen kolaylıkla muazzam bir şekle dönüşebilir. Barları çalıştırmak bedenimize daha fazla rahatlık ve kolaylık getirir, tüm şifaya kapılar açılmaya başlar.
Access BARS™ :Bazı Faydaları:
Zihin ve bedendeki gerilimi yok eder.
Günlük yaşamın getirdiği stresi azaltır.
Yaşamın üzüntülerini en aza indirir.
Aşırı kızgınlık ve öfke eğilimlerini azaltır.
Psikomatik rahatsızlıkları azaltır.
Korkularınızın, fobilerinizin, endişelerinizin giderilmesini sağlar.
Hamilelikte kolay, rahat ve sakin doğum sağlar.
Dikkat eksikliği, hiperaktive bozukluğu (ADHD) gibi öğrenmeyi güçleştiren durumların aşılmasına yardımcı olur.
Artan odaklanma, mantık yürütme, problem çözme, hayattan daha fazla keyif alma, daha fazla kapasite ve fiziksel yetenek, artan farkındalık ve ruhsal gelişim sağlar.
Eğitim süresi: 8-9 saattir. Saat 10:30 - 19.30 aralığındadır.
Eğitim süresince 2 seans almış ve 2 seans uygulamış olursunuz.
Bu 1 günlük eğitimle Uluslararası geçerliliğii olan "Access Bars Uygulayıcı" sertifikanız olur.

Ücretsiz bilgi almanız için sizi arayalım!