NLP Eğitimleri

Neuro Linguistic Programming (Sinir Dili Programlaması ) NLP 1970’li yılların başlarında California-Santa Cruz Üniversitesinde psikoloji okuyan Richard Bandler ile aynı üniversitede dilbilimci olarak çalışan John Grinder ‘in tanışmasıyla başlamıştır.

NLP, (Sinir Dili Programı) “Bireysel mükemmelliğin bilimi ve sanatı” olarak adlandırılmaktadır. Bulunduğunuz durumun kaderiniz olduğuna ve kaderinizi değiştiremeyeceğinize ne kadar inanırsanız inanın, yanılıyorsunuz. Sinir Dili Programını (NLP) uygulayarak tutum, davranış ve alışkanlıklarınızı değiştirip yaşamınızı geliştirebilirsiniz.


NLP, ‘’Yapmak istediğiniz şeyi dünyada bir kişi bile başarıyorsa siz de bunu başarabilirsiniz’’  temel ilkesine dayanır. Hedefe ulaşırken, odaklanılacak nokta ‘’Neden’’ yapamıyorum değil, ’’Nasıl’ yapabilirim” olmalıdır. İşte NLP başarıya ulaşmış insanların, neyi nasıl yaptıklarını düşünce-duygu-davranış çizgisinden inceleyerek yeni davranış model ve kalıplarını kendi hayatınıza katmanızı sağlayan bir dizi teknikler grubudur da denilebilir.

NLP  ile bilinçsiz zihninizin bu güne kadar otomatik olarak kaydettiği davranış modellerini, bilinçli şekilde değiştirerek, yeni hayat modelinizi oluşturabilir, sizi temsil eden yeni versiyonunuzu yaşamayı başlayabilirsiniz.

Sizi Arayalım

Ücretsiz bilgi almanız için sizi arayalım!