BAŞARI KOÇLUĞU

  BU PROGRAM ; Öğrencilerin doğru verimli ders çalışma teknikleri ile öğrenme modellerini fark ederek bilinç olarak okul hayatlarını başarılı bir şekilde devam ettirmeleri sağlayan bir eğitimdir. AMAÇ; Okul ve yaşam başarısını yakalayan, kendinin farkında bireylerin gelişimine destek olmaktır. Toplamda 16 ders..

Kişisel Başarı İçin Kendini  Tanı Potansiyelini Keşfet

Kişisel Başarı İçin Kendini Tanı Potansiyelini Keşfet

BİR YERLERE VARMAK İÇİN ÖNCE KENDİNE UĞRAMALI İNSAN. İNSANIN GİDECEĞİ BÜTÜN YOLLAR KENDİNDEN GEÇER… KİŞİSEL BAŞARI KİŞİNİN KENDİNİ TANIMASI İLE GERÇEKLEŞİR. HAYATINIZI FARKLI BİR BAKIŞ AÇISI İLE DEĞERLENDİRMEK VE NASIL MUTLU OLACAĞINIZI BİLMEK İSTER MİSİNİZ? Seminerimize katılarak yaşamınızı yeniden şekillendirebilmen..

Başarılı Olmanın Sırları

Başarılı Olmanın Sırları

BAŞARI TESADÜF DEĞİLDİR. Başarı yaşamdan istediğini almak, hayallerine ulaşmak ve mutlu olmaktır. Hayatında başarıyı tatmış insanların belirli ortak özellikleri ve tutumları vardır. Sizlere bu seminerde ‘’BAŞARILI OLAMANIN SIRLARINI ’’ paylaşacağım. Kendi hayatımda deneyimlediklerimi, yanlışlarım ve doğrul..

Öğrenci Koçluğu İle Daha  Başarılı Bir Öğrenim Hayatı

Öğrenci Koçluğu İle Daha Başarılı Bir Öğrenim Hayatı

Eğitim sistemi ve toplumsal hayattaki hız ve karmaşa öğrencilerin eğitim sitemine entegrasyonu üzerinde olumlu ve olumsuz etkilerde bulunmaktadır. Bu durumda öğrencilerin ve velilerin profesyonel destek alarak eğitim sürecini öğrencinin başarısı için güçlendirmeleri kaçınılmaz hale geliyor. İşte tam da burada öğrenci koçluğu devreye gi..

Ücretsiz bilgi almanız için sizi arayalım!