Kendini Tanı- 3D Yönetimi Eğitimi Başlamıştır.

EĞİTİMLE  GELEN  KAZANIMLAR:  Kendini tanıyarak  amaç ve hedef  belirleyebilmek  Yaşam değerlerini keşfetmek  Özdeğer  -Özgüven ve Özsaygıyı arttırmak  Doğru ve hızlı kararlar alabilmek  Hayır diyebilmek ve benlik  sınırları koruyabilmek  İletişim becerilerini geliştirmek ..

Kuantum Düşünce Eğitimi

Çok istiyorsunuz, Düşünüyorsunuz, Olumlamalar yapıyorsunuz ve hayatınızda aynı şeyleri tekrar tekrar yaşıyor musunuz? Hala yaşamınız istediğiniz gibi … gitmiyor mu? OLMAYANIN NEDEN OLMADIĞINI MERAK EDİYOR MUSUNUZ? Bu programda hiç duymadıklarınızı duyacaksınız!BİLMEDİĞİNİZ SIR KALMAYACAK!•Düşünce gücümüzle iyilikleri çağırıp, k..

Sevgiyle Herşey O Kadar Güzel Kİ

Bir zamanlar çocuktuk ve çok mutluyduk. Hele ki bayramlarda…Bizim için yeni elbiseler,çeşit çeşit şekerler,harçlık ,bol bol el öpmeler ve birlik beraberlik demekti… Şimdi geçmişe baktığımızda o güzel anılar her ne kadar bizi unutsa da, biz tekrar hatırlayalım.. Bu bayramı hepsinden MUTLU KILALIM.. Sevdikleriniz ve sevenler..

Kuantum Düşünce Sistemi İle Evrensel Yasaları Anlamak

KUANTUM DÜŞÜNCE SİSTEMİ İLE EVRENSEL YASALARI ANLAMAK ‘’Düşlediğin her şeyi yaşamına çekecek enerjiye sahip olduğunu bir an önce anlamalısın! Yaşamında bir eksiklik varsa, bu, düşüncelerini doğru biçimlendiremediğindendir.’’ Düşüncelerinizi doğru kullanarak yaşamınızı istediğiniz gibi yaşamak sizin elinizde…! NASIL..

3D Yönetimi İle Yeni Yaşama Adım Atın

‘’Yaşam aldığımız nefes sayısıyla değil nefesimizi kesen anların sayısıyla ölçülür”  Hayatınız istediğiniz gibi gitmiyorsa bir şeylerin değişme vakti gelmedi mi? Değişimi nasıl  yakalayacağınızı bilmiyorsanız  bu eğitim tam size  göre. DÜŞÜCELERİNİZ DUYGULARINIZI, DUYGULARINIZ DAVRANIŞLARINIZI, DAVRA..

Ücretsiz bilgi almanız için sizi arayalım!