Kişisel Başarı İçin KENDİNİ TANI POTANSİYELİNİ KEŞFET

Kişisel Başarı İçin KENDİNİ TANI POTANSİYELİNİ KEŞFET

BİR ÇOK İNSANIN HAYATI BU EĞİTİMLE DEĞİŞTİ. 31 EKİM AKŞAM AYKA’DA GERÇEKLEŞTİRECEĞİMİZ BU SEMİNER, KENDİNİ TANI – 3D YÖNETİMİ EĞİTİMİNİN GİRİŞ BÖLÜMÜDÜR.BU EĞİTİMİ MERAK EDEN SEVGİLİ DOSTLARIN ÖZELLİKLE KATILMASINI TAVSİYE EDERİM..Sevgimle Ozlem Ozcan Sezer BİR YERLERE VARMAK İÇİN ÖNCE KENDİNE UĞRAMALI İNSAN. İNSANIN ..

Kuantum Düşünce Sistemi İle Hayallerinizi Gerçekleştirin

Çok istiyorsunuz, düşünüyorsunuz, hayal ediyorsunuz, olumlamalar yapıyorsunuz ve Hayatınızda aynı şeyleri tekrar tekrar yaşıyor musunuz? Hala yaşamınız istediğiniz gibi gitmiyor mu? Daha iyisini hak ettiğinize inanıyor ve istekleriniz gerçekleşmezken, neden bazı insanların bu kadar şanslı olduklarını düşünüyor musunuz?   ..

”Nereden Başlasam , Nasıl Anlatsam ?” Workshop

NEREDEN BAŞLASAM, NASIL ANLATSAM? ”Usta Konuşmacıların Sahne Sırları” ”En az iki kişinin bulunduğu her ortam bir topluluk, bir topluluk önünde yaptığımız her konuşma bir sunum, sunum yaptığımız her alan bir sahnedir.” Neden ”Nereden Başlasam, Nasıl Anlatsam”? Çünkü bir gün: Bir fikri ya da projeyi kab..

Kendini Tanı- 3D Yönetimi Eğitimi Başlamıştır.

EĞİTİMLE  GELEN  KAZANIMLAR:  Kendini tanıyarak  amaç ve hedef  belirleyebilmek  Yaşam değerlerini keşfetmek  Özdeğer  -Özgüven ve Özsaygıyı arttırmak  Doğru ve hızlı kararlar alabilmek  Hayır diyebilmek ve benlik  sınırları koruyabilmek  İletişim becerilerini geliştirmek ..

Kuantum Düşünce

Çok istiyorsunuz, Düşünüyorsunuz, Olumlamalar yapıyorsunuz ve hayatınızda aynı şeyleri tekrar tekrar yaşıyor musunuz? Hala yaşamınız istediğiniz gibi … gitmiyor mu? OLMAYANIN NEDEN OLMADIĞINI MERAK EDİYOR MUSUNUZ? Bu programda hiç duymadıklarınızı duyacaksınız!BİLMEDİĞİNİZ SIR KALMAYACAK!•Düşünce gücümüzle iyilikleri çağırıp, k..

Ücretsiz bilgi almanız için sizi arayalım!