Kuantum Düşünce Sistemi İle Hayallerinizi Gerçekleştirin

Çok istiyorsunuz, düşünüyorsunuz, hayal ediyorsunuz, olumlamalar yapıyorsunuz ve Hayatınızda aynı şeyleri tekrar tekrar yaşıyor musunuz? Hala yaşamınız istediğiniz gibi gitmiyor mu? Daha iyisini hak ettiğinize inanıyor ve istekleriniz gerçekleşmezken, neden bazı insanların bu kadar şanslı olduklarını düşünüyor musunuz?   ..

”Nereden Başlasam , Nasıl Anlatsam ?” Workshop

NEREDEN BAŞLASAM, NASIL ANLATSAM? ”Usta Konuşmacıların Sahne Sırları” ”En az iki kişinin bulunduğu her ortam bir topluluk, bir topluluk önünde yaptığımız her konuşma bir sunum, sunum yaptığımız her alan bir sahnedir.” Neden ”Nereden Başlasam, Nasıl Anlatsam”? Çünkü bir gün: Bir fikri ya da projeyi kab..

Kendini Tanı- 3D Yönetimi Eğitimi Başlamıştır.

EĞİTİMLE  GELEN  KAZANIMLAR:  Kendini tanıyarak  amaç ve hedef  belirleyebilmek  Yaşam değerlerini keşfetmek  Özdeğer  -Özgüven ve Özsaygıyı arttırmak  Doğru ve hızlı kararlar alabilmek  Hayır diyebilmek ve benlik  sınırları koruyabilmek  İletişim becerilerini geliştirmek ..

Kuantum Düşünce

Çok istiyorsunuz, Düşünüyorsunuz, Olumlamalar yapıyorsunuz ve hayatınızda aynı şeyleri tekrar tekrar yaşıyor musunuz? Hala yaşamınız istediğiniz gibi … gitmiyor mu? OLMAYANIN NEDEN OLMADIĞINI MERAK EDİYOR MUSUNUZ? Bu programda hiç duymadıklarınızı duyacaksınız!BİLMEDİĞİNİZ SIR KALMAYACAK!•Düşünce gücümüzle iyilikleri çağırıp, k..

Sevgiyle Herşey O Kadar Güzel Kİ

Bir zamanlar çocuktuk ve çok mutluyduk. Hele ki bayramlarda…Bizim için yeni elbiseler,çeşit çeşit şekerler,harçlık ,bol bol el öpmeler ve birlik beraberlik demekti… Şimdi geçmişe baktığımızda o güzel anılar her ne kadar bizi unutsa da, biz tekrar hatırlayalım.. Bu bayramı hepsinden MUTLU KILALIM.. Sevdikleriniz ve sevenler..

Ücretsiz bilgi almanız için sizi arayalım!